Diskusijas

Diskusija Tēmas Ievietotās ziņas Pēdējais ziņojums
Jaunu ziņojumu nav

Šeit vari aprakstīt savu pieredzi, novērojumus, jautāt padomu. Šeit gūtā informācija var tikt papildināta Atradņu, Metožu, Izplatības cēloņu aprakstos, u.c. šajā mājaslapā, lai visa informācija par Spānijas kailgliemezi ir vienkopus.   Diskusiju sadaļa pieejama reģistrētiem lietotājiem.  Ja vēlies to redzēt vai komentēt, reģistrējies!

  1. Jebkura diskusija šeit ir saistībā ar Spānijas kailgliemezi!
  2. Diskusijās ievērojam cieņu cits pret citu, nevainojam ne kaimiņu, ne pašvaldību, šī ir vieta, kur meklēt risinājumus, nevis apspriest savu nepatiku citam pret citu.
  3. Jebkurai situācija ir risinājums.
  4. Uz komentāriem neveidojam ātrās atbildes ar īkšķīšiem un smaidiņiem. Tie nedod nekādu vajadzīgo informāciju, tikai rada informāciju daudz nepārskatāmāku.
Jaunu ziņojumu nav

Šeit vari organizēt sava reģiona atkarošanu, lai dalītos ar pārējiem kaimiņiem ar aktuālo informāciju, piemēram, reģiona kartes saites, rīcības plānu, rezultātiem.

Privātu reģionu karti var izveidot: Google maps. Par piemēru varat redzēt manis veidotu karti, kurā iekrāsoju katru zaļo laukumu atbilstoši statusam:

  • Zaļš - apsekots, bet nav gliemeži konstatēti
  • Sarkans - gliemeži ir konstatēti
  • Zils - gliemežus ierobežo
  • Dzeltens - gliemeži ir ierobežoti

 

Kartes veidotājs redz katra laukuma platību un perimetra garumu, var mainīt krāsas, pievienot bildes, aprakstus.  Un var dalīties ar citiem, kuriem karte ir aktuāla.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Tulkojumi, precizējumi. Vēl nepievienoti resursi, bet noderīgi, padalies lūdzu ar tādiem.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Praktisko pieredzi esmu  aprakstījusi sadaļā Atradnes. Ja Tev ir vēl kāda cita, pievieno to šeit komentāros. Ja vēlies papildināt manu aprakstīto atradni, šeit to papildinām.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Galvenie gliemežu izplatīšanās cēloņi man jau ir apkopoti, tikai nepieciešams laiks, lai tos vēl pievienotu.  Tikmēr vari padalīties ar sev zināmu informāciju, iespējams, uzreiz varu katru cēloni aprakstīt vēl precīzāk.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Metodes tieši tāpat ir vēl man pierakstītas, bet ir nepieciešams laiks, lai iekļautu mājaslapā. Vari padalīties ar savu pieredzi.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Vai tas ir Spānijas kailgliemezis? 

Interesanti fakti par pašu Spānijas kailgliemezi.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Lieli palīgi mums Spānijas kailgliemeža atrašanā ir arī bērni. Maniem bērniem ir idejas, kuras varētu izveidot un noderētu arī citiem bērniem. Komiksi, multenes, spēles, utt., ar tēmu Spānijas kailgliemezis. Tik pat labi, dziesmas, dzejoļi, utt. Šajā tēmā šobrīd ir vismazāk esošā materiāla. Droši vari palīdzēt šīs sadaļas veidošanā.

0 0 n/p
Jaunu ziņojumu nav

Tev ir pozitīva pieredze, vai arī Tev ir tieši pretēji - ļoti daudz postījumu, īpašas atradnes vietas, īpašs stāsts.  Padalies!

Jaunu ziņojumu nav

Vispārīgas sarunas par tēmām, kuras nav citās diskusiju tēmās pieminētas. Piemēram, atsauksmes lapai, utt.

1 1